Wydrap sobie kawałek świata

To świetna zabawa, ale i nauka dla młodego pokolenia. Mapa świata do zdrapywania będzie może być świetnym prezentem i elementem wystroju niebanalnego wnętrza.

Mapa zdrapka to ciekawy prezent dla dzieci – z pewnością posłuży do nauki geografii, może zapewnić atrakcyjną, rodzinną zabawę i być świetną dekoracją dziecięcego lub młodzieżowego pokoju.

Nie tylko dla dzieci

Jak się bawić mapą? Możliwości jest sporo. Można, na przykład, wymyślać kraje, które dzieci będą odnajdywać na mapie. Mapę można wykorzystać do planowania kolejnych podróży i sukcesywnie zdrapywać z niej odwiedzane zakątki globu. Mapy do zdrapywania są zresztą znakomitym pomysłem na prezent dla ludzi w każdym wieku. Miło jest bowiem zdrapywać kraje, w których się było, a przy okazji wspominać zakończone wyprawy. Mapę zdrapkę oczywiście można powiesić na ścianie. Będzie niebanalną ozdobą pokoju każdego podróżnika. Mapę można powiesić w antyramie lub bezpośrednio na ścianie.

Nie tylko świat

Mapa świata do zdrapywania to produkt genialny w swej prostocie. Każdy podróżnik będzie nim zachwycony. Zwłaszcza, że może być wielką ścienną mapą, na której poszczególne kraje pokryte są folią, dokładnie taką, jak te na loteryjnych zdrapkach. Zasada jest prosta: zwiedziłeś dany kraj, krainę lub część świata – zdrapujesz odpowiedni fragment mapy. Pod folią są szczegółowe krainy geograficzne podkreślone różnymi kolorami. Czasami są tam także opisy najważniejszych miast świata. To wprost idealny sposób na to, by odhaczyć zwiedzone zakątki i zaplanować kolejne wypady. A sam moment zdrapywania to rewelacyjny sposób na przywołanie miłych wspomnień. A jeśli ktoś kocha Polskę lub inny mniejszy fragment świata, właśnie ten ulubiony kraj lub krainę może powieści na ścianie jako mapę zdrapkę. Mapa zdrapka Polski może być dobrą motywacją do odwiedzenia najciekawszych miejsc w naszym kraju i posłużyć jako podpowiedź, co najlepiej zobaczyć w każdym regionie.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też

Fototapety do sypialni 3d

Sypialnia to najbardziej intymne wnętrze w domu, miejsce odpoczynku i relaksu. Musi być komfortowe i przytulne. Jednym z najprostszych sposobów na nadanie jej optymalnego klimatu to zastosowanie fototapety do sypiali

Krajobraz na ścianie

Obrazy na ścianę to dekoracja wykorzystywana od wieków, która nigdy nie poszła w zapomnienie. Obrazy do salonu, sypialni, nawet do kuchni lub przedpokoju są po prostu ponadczasową formą dekoracji ścian.

Fototapety – tanio i skutecznie

Dzięki zastosowaniu fototapety tanio można odmienić charakter salonu, czyli reprezentacyjnego pomieszczenia domu. Salon uznawany to serce domu. To tutaj wypoczywamy po pracy, oglądamy telewizję, przyjmujemy gości. Charakter salonu warto podkreślić